UI & UX DESIGN

UI müşterilerin ihtiyaçlarını ve onların farkında olmasalar dahi daha kolay kullanım elde edebilecekleri tasarımları araştırmak, bulmak ve uyarlamak kullanıcı arayüzü tasarımının işidir. Rakiplerden yola çıkmak ve daha önce yapılmış işleri incelemek buradaki çıkış noktasıdır. Bu aşamadan sonra marka ya da işletme için markalaşma ve grafik geliştirme çalışmaları başlamış olur. Storyline diye bilinen kullanıcı rehberleri, bu süreçte sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

UX kolay kullanım sağlamak ve ziyaretçinin ürünü kullanırken en basit haliyle keyif almasını sağlamak, bir nevi müşteri memnuniyeti yaratmaktır ve bu da iyi bir kullanıcı deneyimi tasarımı ile hayata geçirilebilir. İyi bir kullanıcı deneyimi tasarımı potansiyel müşteriyi mevcut müşteriye çok hızlı bir şekilde dönüştürebilirken kötü tasarımlar ise hepsini kaybetmenize sebep olabilir. Şirketlerin pazar araştırması süreçlerine dahil edilen bu tasarımlar, hem şirketleri hem de müşterilerini memnun etmek adına sürdürülen analize ve teste dayalı çalışmalardır.

Biz hem UI ve UX için kolay kullanılabilir basit, sade ve göz alıcı web arayüz tasarımı ve kullanıcı denyimi yapmak üzere gelecekte de sürekliliğini koruyan tasarımlar tasarlıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

• Kullanıcı Deneyimi Tasarımı
• Kullanılabilirlik Testi
• Müşteri Deneyimi Tasarımı (CX) ve Optimizasyonu
• Çalışan Deneyimi Tasarımı (EX) ve Çalışan Yolculuğu Haritası (EJM)

Windesk

Vestel Savunma

Ayesaş

Sasel

Menü