HAKKIMIZDA

 

% de 100 müşteri memnuniyeti, müşetri odaklı, stratejik planlarımız ve 7/24 destek veren bir tasarım ajansıyız. Stratejik düşünme becerisi, yaratıcı fikirler üretme ve teknolojiyi etkin kullanmak; olmazsa olmazlarımızdır. Çağdaş yaklaşımlar,inovatif bakış açımız ve geceyle gündüzü aramayan organize ekibimizle, sınırların üstesinde projeler geliştirir, vizyoner müşterilerimizle verimli iş birliği içinde çalışırız. Müşterilerimizle ilerlerken müşteri memnuniyeti, 7/24 her türlü desteği vermeye hazır, müşteri odaklı ve stratejik planlarımızla  yolumuza devam ederiz. Çalıştığımız markaları sahiplenir, müşetrilerle ortak amaçta ilerleriz. Müşterilerimiz bizimle aynı yolda  iyi belirlenmiş stratejilerimiz ve dijitalde aldığımız  doğru kararlarla, doğru zamanda ve uygulamayla aynı yolda yürümeye devam ederiz.

 

Memnuniyet
Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Müşterinin isteği doğrultusunda onları anlayan, kendileriyle aynı dili konuşan iş ortaklaruyla çalışmak isterler. Müşteri memnuniyeti için onları gerçekten önemsediğinizi hissettirmeniz gerekiyor. Bizler önce müşterimizi  dinliyor, onları doğru anlayıp doğru yolda ilerlemleri için gereken çalışmayı onlarla paylaşıyoruz. Müşterilerimiz bizimle aynı yolda  iyi belirlenmiş stratejilerimiz ve dijitalde aldığımız  doğru kararlarla, doğru zamanda ve uygulamayla aynı yolda yürümeye devam ederiz.

7/24

 

Çağdaş yaklaşımlar,inovatif bakış açımızla 7/24 geceyle gündüzü aramayan organize ekibimizle, sınırların üstesinde projeler geliştirir, vizyoner müşterilerimizle verimli iş birliği içinde çalışırız. Müşterinin isteği doğrultusunda işini zamanında hazır hale getirmek için gece gündüz düşünür çalışırız.

Stratejik Plan

 

Doğru şekilde düzenlenmiş ve uygulamaya koyulmuş bir stratejik planlama, geleceğe yönelik atılımlar yapmak için ve işletme vizyonunun gerçekleşmesini sağlamak adına ortaya koyulacak stratejik eylemleri geliştirmede göz ardı edilemez bir süreçtir. Mevcut durum analizi yapılırken SWOT analizi, Porter’ın 5 Güç Modeli ve PESTLE gibi uluslararası iş dünyasında kabul görmüş analizleri uygulamamız müşterilerimiz için çok önemlidir. Bizler etkili bir stratejik planlamada bir işletmenin izleyeceği yolu ve geleceğe yönelik eylemleri dışında, hangi yöntemlerle başarılı olacağını belirliz. İzlenilecek yolda geliştirilen stratejiyi planlı bir şekilde uygular ve yönetiriz.

Müşteri Odaklı

 

Müşteri odaklı şirketler, çalıştıkları ve potansiyel tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya adanmış bir kültüre sahiptir. Müşteri portföyü ile yakın ilişkiler kurar ve müşteri başarısına derinden yatırım yapar. Basit gibi görünse de, müşteri odaklı bir şirket oluşturmak kolay bir iş değildir. Müşterilerin ihtiyaçları sürekli olarak gelişmektedir ve sürekli değişikliklere ayak uydurmak zor olabilir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına her zaman anlayış ve sabırla yaklaşırız. Her türlü ihtiyacını belli çerçeveler içinde tüm ihtiyaçlarını yerine getirmekteyiz. İş bitimi sonrasında müşterinin istediği tüm değişiklikleri müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yerine getiririz.